Indivisible

Indivisible, benzersiz gerçek zamanlı savaş mekaniği ile birleştirilmiş çarpıcı elle çizilmiş sanat ve animasyon içeren bir aksiyon RPG ...

540 TL


Indivisible, benzersiz gerçek zamanlı savaş mekaniği ile birleştirilmiş çarpıcı elle çizilmiş sanat ve animasyon içeren bir aksiyon RPG / platform oyunudur. Düzinelerce oynanabilir karakter, zengin bir hikaye anlatımı deneyimi, öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor oynanış ve Lab Zero Games'in bilinen marka jilet gibi keskin kalitesi ile kendinizi fantastik bir dünyaya bırakın! Hikayemiz, asi bir çizgiye sahip korkusuz bir kız olan Ajna'nın etrafında dönüyor. Babası tarafından kırsal kasabalarının eteklerinde büyütülen, evi saldırıya uğradığında ve içinde gizemli bir güç uyandığında hayatı kaosa sürüklenir. Oyunun devasa fantezi dünyası, karakterleri ve estetik tasarımı çeşitli kültürlerden ve mitolojilerden ilham alıyor. Ajna'nın arayışı boyunca birçok “Enkarnasyon” ile karşılaşacak; onun yanında savaşmak için özümseyebileceği ve tezahür ettirebileceği insanlar. Her biri kendi hikayesi ve kişiliği olan, işe alınacak birçok Enkarnasyon var. Ajna, uzak diyarlardan insanları bir araya getirerek kendini, yaşadığı dünyayı ve en önemlisi onu nasıl kurtaracağını öğrenecek. Steam, Windows, Aksiyon, RPG Legal Notice / EULA ©505 Games 2016. Developed by LabZero. Published by 505 Games. 505 Games, Indivisible and the 505 Games and Indivisible logos are trademarks and/or registered trademarks of 505 Games S.p.A. and/or its Affiliates. All other marks and trademarks are the property of their respective owners. All rights reserved.

Sistem Gereksinimleri

 • Minimum Gereksinim


  OS: Windows 7 SP1
  Processor: Dual Core 3 GHz
  Memory: 4 GB RAM
  Graphics: ?1 GB VRAM OpenGL 2.1
  Storage: 2 GB available space

Teslimat Bilgisi

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Elektronik kodlar tek kullanım hakkına sahip olup, iade ve değişime uygun değildir.