Sekiro: Shadows Die Twice - GOTY Edition

Yılın Oyunu - Game Awards 2019 2019'un En İyi Aksiyon Oyunu - IGN Bloodborne ve Dark Souls serisinin yaratıcısı FromSoftware tarafından geli� ...

250 TL


BU OYUN HAKKINDA Bu Game of the Year sürümü şimdi bonus içerikle birlikte*: - Reflection ve Gauntlet of Strength: Azılı düşmanlarla mücadele etmek için yeni modlar - Remnants: Eylemlerinle ilgili mesajlar ve kayıtlar bırak. Diğer oyuncular bunları görüntüleyip puanlayabilir - Kilidi açılabilir 3 adet kozmetik görünüm Game of the Year - The Game Awards 2019 Best Action Game of 2019 - IGN 50'den fazla ödül ve adaylık Dark Souls serisinin yaratıcısı FromSoftware tarafından geliştirilen, son derece olumlu eleştiriler almış bu macera oyununda intikama giden yolda emin adımlarla ilerle. Sekiro™: Shadows Die Twice'ta ölümün eşiğinden dönen, gözden düşmüş ve vücudu kısmen deforme bir savaşçı olan 'tek kollu kurt' karakterine bürüneceksin. Kadim bir soydan gelen genç bir lordu korumaya ant içtiğin için kendini Ashina klanı da dâhil çok sayıda düşmanın hedefi olarak bulacaksın. Genç lort yakalandığındaysa onurunu geri kazanmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkmaktan seni hiçbir şey alıkoyamayacak, ölümün kendisi bile... Karanlık ve çarpık bir dünyada gerçeküstü düşmanlarla yüzleşirken Japonya'da 1500'lü yılların sonlarına denk gelen ve ölüm kalım mücadelesinin hüküm sürdüğü acımasız Sengoku dönemini keşfet. Ölümcül protez silahlarını ve güçlü ninja yeteneklerini kullanırken kanlı çatışmalarda gizlice yaklaşma, çaprazlama vuruş ve içgüdüsel bire bir çarpışma becerilerini hayata geçir. İntikamını al. Onurunu geri kazan. Ustalıkla öldür. *İndirme gereklidir. Asenkron Çok Oyunculu mod için internet bağlantısı gereklidir.

Sistem Gereksinimleri

 • Minimum Gereksinim


  OS: Windows 7 SP1
  Processor: Dual Core 3 GHz
  Memory: 4 GB RAM
  Graphics: ?1 GB VRAM OpenGL 2.1
  Storage: 2 GB available space

Teslimat Bilgisi

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Elektronik kodlar tek kullanım hakkına sahip olup, iade ve değişime uygun değildir.