Sea of Thieves

Sea of Thieves; denizlerde yelken açmaktan savaşmaya, keşfe çıkmaya ve yağma yapmaya kadar korsan yaşamını tecrübe etmek ve kendi başın� ...

61 TL


Oyun hakkında Sea of Thieves; denizlerde yelken açmaktan savaşmaya, keşfe çıkmaya ve yağma yapmaya kadar korsan yaşamını tecrübe etmek ve kendi başınıza bir efsaneye dönüşmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Önceden belirlenmiş roller olmadan, dünyaya ve diğer oyunculara dilediğiniz gibi yaklaşma özgürlüğüne sahipsiniz. İster grubunuzla yolculuk edin ister tek başınıza yelken açın, bu paylaşımlı dünyada diğer tayfalarla elbet karşılaşacaksınız. Acaba karşılaştıklarınız dost mu olacak düşman mı ve onlara nasıl karşılık vereceksiniz? Geniş bir açık dünya El değmemiş adalar, gemi batıkları ve gizemli eserlerle dolu geniş bir açık dünyayı keşfedin. Kayıp hazineleri arama, lanetli İskelet Kaptanların peşine düşme veya Ticaret Şirketleri için kıymetli kargolar toplama görevleri üstlenin. Avlanmaya ve balık tutmaya gidin veya yüzlerce isteğe bağlı hedef ve yan görevler arasından seçim yapın. Sea of Thieves: A Pirate’s Life Sea of Thieves’in eşsiz, anlatım odaklı seferlerini tecrübe etmek için Efsane Öyküleri oynayın ve Disney’s Pirates of the Caribbean'ı yelken açarak Hırsızlar Denizi'ne getiren en yeni, orijinal öyküde Kaptan Jack Sparrow ile güçlerinizi birleştirin. Bu kapsamlı ve sinematik görevler 30 saate yakın müthiş bir korsan macerası sağlamaktadır. Efsane Olun Bir Korsan Efsanesi olma yolculuğunuzda ganimetler toplayacak, itibar kazanacak ve mücadele ederek kazandığınız ödüllerle benzersiz bir kişisel tarz yakalayacaksınız. Maceracı. Kâşif. Fâtih. Sizin efsaneniz hangisi olacak? Sürekli büyüyen bir oyun Beş büyük genişletmesi ve neredeyse bir yıllığa karşılık gelen aylık güncellemeleriyle, Sea of Thieves sürekli büyüyen ve gelişen hizmet temelli bir oyun. Ne tür yeni içeriklerin eklendiğini görmek için her ay oyunu kontrol edin.

Sistem Gereksinimleri

 • Minimum Gereksinim


  OS: Windows 7 SP1
  Processor: Dual Core 3 GHz
  Memory: 4 GB RAM
  Graphics: ?1 GB VRAM OpenGL 2.1
  Storage: 2 GB available space

Teslimat Bilgisi

Siparişleriniz otomatik olarak teslim edilir. Elektronik kodlar tek kullanım hakkına sahip olup, iade ve değişime uygun değildir.